2025-01-16

Kedves vásárlóink!
Örömmel jelentjük, hogy megérkeztek a jegyzetfüzeteink! ✨🥳Tökéletes választás jegyzeteléshez, naplóíráshoz, rajzoláshoz vagy ajándéknak! 🎁Nézd meg a kollekciót a weboldalunkon vagy keresd a Kofferben. ✨ 
Tovább »

2019-01-23

Erdélyi Magyar Kortárs Kultúráért Díj Zágoni Balázsnak és Marius Tabacunak
Irodalom kategóriában Zágoni Balázs, a Barni-könyvek, a Kolozsvári mesék és a frissen megjelent A Mary Rose-incidens, továbbá A Gömb írója és a Kincses Képeskönyv sorozat szerkesztője, írója vehette át a Magyar Kultúra Napján az Erdélyi Magyar Kortárs Kultúráért díjat. A kolozsvári Kaszinóban tartott ünnepségen a műfordítók közül Marius Tabacut tüntették ki, akinek a fordításában a Koinónia kiadásában jelent meg Bodor Ádám Sinistra körzet című regénye román nyelven, illetve előkészületben van tizenegy Barni-mese is, amelyet szintén Tabacu ültetett át román nyelvre. (Fotó: RMDSz) Tovább »


Janó és Janka nyári meséi
  • Annie M. G. Schmidt, Győri Hanna
  • Janó és Janka nyári meséi
  • Pagony
  • Kötés: Cérnafűzött, Keménytáblás
  • ISBN: 9786155441301
  • Fordító: Varga Orsolya

33.75 RON

Kosárba

Rendelhető


ano kiment a kertbe játszani, de nagyon unatkozott. Am egyszer csak észrevett valamit. Egy lyukat a sövényen. Lekuporodott a földre es átkukucskált a lyukon. Hogy mit látott? Egy orrocskát. Meg egy szájacskát. Es kék szemecskéket. Egy kislány nézett szembe vele. Pont akkora volt, mint Jano.

O Janka! Jano új szomszédja. Ezentúl van kivel játszania, csak át kell mennie Jankahoz! Nyár van, egész nap ragyogó az idő. Jano es Janka fagyiznak, fürdenek a tengerben, stradoznak es piknikeznek. Mert együtt lenni jó!

A Jano es Janka a holland gyerekirodalom klasszikusa, több generáció nőtt fel meséiken. Tarts velük te is!

A sorozat további kötetei

Hozzászólok



  • Legújabb könyvek ebből a kategóriából
101 beszélgetésindító kártya pároknak

Gary Chapman, Ramon Presson


80 RON


Méret: 90 x 120 mm ,
52 db kétoldalas kártya oldal.

Apakulcs – beszélgetésindító kártya

50 oldal.

Jól játszani - 7 táblás játék

Jesztl József - Lencse Máté


78 RON


32 oldal. Kötve.


  • Legnézettebb könyvek ebből a kategóriából
Sirályrömi kártyajáték + rejtvényfüzet

24 oldal. Fóliázva.

Agymenők 4-5 éveseknek


-15%
38.5 RON
32.725 RON


208 oldal. Dobozban.

Játékok nagy könyve

Josep M. Allué


-15%
51 RON
43.35 RON


Méret: 212x274x14 mm ,
192 oldal. Cérnafűzött puhatáblás.

A játék nem játék 2.

Besnyi Szabolcs - Nagy Gábor Mápó


-15%
70 RON
59.5 RON


224 oldal. Ragasztókötött.


  • A szerző további könyvei
Viplala varázsol

Annie M. G. Schmidt


54 RON


128 oldal. Keménytáblás.

Titi a parkban

Annie M. G. Schmidt


46 RON


140 oldal. Keménytáblás.

Ábel és a repülő lift

Annie M. G. Schmidt


54 RON